تبلیغات
کانون صنفی معلمان بروجرد - مطالب دی 1393
 
کانون صنفی معلمان بروجرد
برای قایق های بی حرکت موج ها تصمیم می گیرند!
                                                        
درباره وبلاگ

این وبلاگ متعلق به کانون صنفی معلمان شهرستان بروجرد است.این کانون شعبه کانون صنفی معلمان ایران و طبق ماده 10 کمیسیون احزاب اجازه فعالیت دارد.اطلاعیه ها و بیانیه های منتشر شده در وبلاگ مورد تایید اعضای هیئت مدیره و توسط سخنگو(مسئول روابط عمومی و عضو هیئت مدیره) کانون منتشر می شود.برای ارسال نظرات، روی دایره سبز رنگ کنار عنوان هر پست کلیک کنید.
مدیر وبلاگ : کانون صنفی معلمان بروجرد
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
ابزار رایگان وبلاگ

Online User
در سوگ معلم شهید محسن خشخاشی عصر چهارشنبه 24 دی ساعت 3:30 تا 5 در مسجد نور میدان فاطمی مقابل وزارت کشور گرد هم می آییم.
 کانون صنفی معلمان ایران
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

حقوق معلم و کارگر-اسماعیل عبدی:

یکی از اعضای هیات موسس کانون صنفی معلمان شهرضا طی تماسی تلفنی از حادثه ی تاسف برانگیز آوردن اسلحه و تیراندازی یک دانش آموز کلاس هفتمی برای تهدید معلمش خبر داد.

ماجرا اینگونه بوده است:

دانش آموز سجاد میر صادقی دانش آموز کلاس هفتم مدرسه روستای اسفرجان شهرضا وقتی با ممانعت معلمش از تقلب روبرو می شود مدرسه را ترک کرده و پس از مدتی با یک اسلحه شکاری به مدرسه بر می گردد و پس از پرتاب تیر هوایی و رجزخوانی متواری می شود.

آقای ستاری معلم علوم مدرسه ی روستای اسفرجان که مورد تهدید قرار گرفته در این رابطه به دوستانش گفته خانواده ی این دانش آموز از ناراحتی روحی و روانی فرزندانشان به عنوان عامل اصلی این عمل نام برده اند.

لازم به ذکر است که پس از اطلاع رسانی مسئولان مدرسه به نیروهای انتظامی، با اقدام پلیس 110 ؛ این دانش آموز را با دو قبضه اسلحه شکاری دستگیر کرده است.

نوع مطلب : خبری، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
کانون صنفی استادان دانشگاهی ایران از سوی کمیسیون ماده 10 احزاب مجوز فعالیت گرفت.

به گزارش ایلنا، در جلسه روز گذشته کمیسیون ماده ۱۰ قانون فعالیت احزاب، به تشکل دانشگاهی "کانون صنفی استادان دانشگاهی ایران" مجوز فعالیت داده شد.

گفتنی است بعد از انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته در جریان تقدیر 2000 استاد از دکتر محمدرضا عارف بواسطه اقدام اخلاقی وی در انتخابات، پیشنهاد تشکیل کانون صنفی استادان داده شد که بعد از برگزاری جلسات متعدد هیات موسس و تنظیم اساسنامه در نهایت درخواست اخذ مجوز فعالیت به وزارت کشور ارسال شد که بعد از گذشت چندین ماه روز گذشته اولین تشکل صنفی استادان ایران از سوی کمیسیون ماده 10 احزاب مجوز فعالیت گرفت.

نوع مطلب : خبری، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
به منظور  آشنایی بیشتر همکاران گرامی با اعضای هیئت مدیره کانون صنفی معلمان بروجرد در ادامه مطلب رزومه آقایان حجت الله پاکنهاد (رئیس هیت مدیره)جابر معظمی(نایب رئیس) و علی صارمی(مسئول امور مالی و سخنگو) قرار داده شده است.ادامه مطلب


نوع مطلب : اخبار کانون، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


برای دیدن عکس ها به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.
ادامه مطلب


نوع مطلب : شهید خشخاشی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
به همان چشمه که می جوشد از ان دلتنگی 

غم امروز روان نگذرد از بد ننگی

غم امروز عجین گشته به دل های بسی 

گرچه راحت گذرد از دل هر خار و خسی

نرود از دل ما قامت سبز قلم بشکسته 

گرچه در خاطر بعضی قلمی نشکسته 

تو و ان شعر روان نقش به دل ها بستی

تا هنر هست و ادب هست تو انجا هستی

گرچه پروانه شدن شوق بسی می خواهد

بیش در پیله تنیدن نفسی می خواهد 

گرچه از مرگ غریبانه شمعی نالیم 

رسم پروانه شدن نیز کمی می دانیم

قصه ی غصه ی همدردی ها 

می رود باز به ان چشمه دلتنگی ها 

ترسم ان روز که مرداب شود این چشمه 

بس که غم ریخته خوناب شده این چشمه
نوع مطلب : مقالات همکاران، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

از کلیه همکاران گرامی دعوت می شود.برای شرکت در مراسم چهلم  شهید خشخاشی روز پنج شنبه 11 دی ماه ساعت 4 بعدازظهر با همراه داشتن یک شمع در دارالسلام حضور به هم رسانیم
نوع مطلب : شهید خشخاشی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نوع مطلب : پیام تسلیت به همکاران، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
بنا به اطلاعات رسیده از همکاران مسئول پرونده شهید خشخاشی خبر از دستگیری قاتل در کلان شهر تهران داده.و یکی از مسئولین نیروی انتظامی هم خبر رو تایید کردند.نوع مطلب : شهید خشخاشی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
معرفی کتاب:

کتاب گویش لکی، تالیف دکتررضاآزادپور ازسوی انتشارات «نگاران نور»اخیراًبه بازارنشرعرضه شده است.

نویسنده، همان گونه که درپیشگفتارآورده است ،این کتاب برگرفته ازپایان نامه مقطع دکتری نامبرده است که گویش لکی رابارویکرد زبان شناختی مورد کنکاش قرارداده است وبرای نخستین بار گویش لکی(یازبان لکی)رابرپایه مبانی آواشناسی ودستوری با متد علمی موردبررسی، قرارداده است.این کتاب درسه بخش آواشناسی،قواعددستوری وشناخت واژگان ،تدوین شده است.دربخش آواشناسی به شرح ویژگی های آوایی گویش لکی مانند صداناک ها،هم صداها،عناصرزبرزنجیری وواژگان دخیل ،پرداخته است.  دربخش دوم ،شکل کامل قواعددستوری گویش لکی رامورد مداقه قرارداده اند وبالاخره دربخش سوم برخی از مهم ترین واژگان این گویش رادرقالب 20موضوع شرح ومعنی کرده اند وواژگان لکی رابااغلب گویش های ایرانی تطبیق داده اند.

این کتاب درقطع وزیری  با227صفحه وبه مبلغ پشت جلد60000ریال درکتاب فروشی های شهر عرضه شده است.


معرفی بیشتر نویسنده کتاب ((دکتر آزاد پور در ادامه مطلب)ادامه مطلب


نوع مطلب : مقالات همکاران، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
کتاب ( ثمین سخن  ) که اولین کتاب دکتر "محمد مهر افزون" این نویسنده ، محقق و پژوهشگر فعال بروجردی است ، به تازگی به بازار کتاب آمده و از انتشارات آیین احمد (ص) است .

این کتاب در قالب  درس نامه دانشگاهی است و به شرح احوال ، زندگانی و ویژگی های فردی ، اجتماعی و سیاسی ادیبان و شاعران ، دیگاه ها و بینش های علمی و ادبی گروهی از پیشگامان و پیشتازان منظوم و منثور ادب فارسی از دیروز تا امروز پرداخته است .

دکتر "محمد مهر افزون" کتاب (ثمین سخن ) خود را در ده فصل نگاشته که در دو فصل اول آن به شرح احوال ، زندگانی و ویژگی های فردی ، اجتماعی و سیاسی 100 نفر از ادیبان و شاعران از دیروز تا امروز و فصل سوم را (آرایش و نگارش زبان و ادبیات فارسی ) فصل چهارم (دستور زبان فارسی ) فصل پنجم را به (زبان شناسی ) فصل ششم ( ادبیات و انواع ادبی ) فصل هفتم ( اصطلاحات و آرایه های ادبی ) فصل هشتم (قالب های شعر فارسی ) فصل نهم (سبک و انواع سبک شعر فارسی ) و فصل دهم را به ( سبک ها و مکتب های ادبی در اروپا ) پرداخته است .

دکتر "محمد مهر افزون" متولد 1344 شهر بروجرد  فعال در حوزه مقاله ، تحقیق ، پژوهش و مطبوعات است که تا کنون مقالات زیادی از او در نشریات محلی و کشوری و فضای مجازی به چاپ رسیده است .

 وی در  کتاب (ثمین سخن ) به شرح احوال ، زندگانی و ویژگی های فردی ، اجتماعی و سیاسی 100نفر از ادیبان و شاعران از دیروز تا امروز ازجمله " حکیم ابوالقاسم طوسی "  ، " نظامی گنجوی ، "میرزا محمد باقر صامت بروجردی"  ، " پروین اعتصامی " ، " عبدالحسین زرین کوب " ، " مهرداد اوستا " ، " قیصر امین پور " ، " نصرالله مردانی " و ... پرداخته است


نوع مطلب : مقالات همکاران، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط : بازتاب بروجرد،
عضو کانون فرهنگیان شیراز از اعمال تبعیض بین کارمندان دولت و فرهنگیان در پرداخت فوق العاده شغل خبر داد.

«محمدتقی سبزواری» با اشاره به انتشار متن دو بخشنامه توسط هیات وزیران و آموزش و پرورش بر روی فضای مجازی به ایلنا گفت: میزان فوق العاده شغل کارمندان دولت در مصوبه هیات وزیران در مقاطع کاردانی، کار‌شناسی و کار‌شناسی ارشد به ترتیب ۷۰۰، ۱۵۰۰ و ۲۰۰۰ تعیین شده است ولی این اعداد در احکام کارگزینی فرهنگیان به ۵۰۰ و ۸۰۰ کاهش پیدا کرده است.

او افزود: در حال حاضر میزان امتیاز .....ادامه مطلب


نوع مطلب : خبری، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :